خدمات نظافت در حشمت الدوله, نظافت منزل در حشمت الدوله

خدمات نظافت منزل حشمت الدوله, نظافت منزل حشمت الدوله  ,خدمات نظافت منزل حشمت الدوله, نظافت منزل حشمت الدوله30 در صد تخفیف بیمه رایگان,09196351909-آقای نظام دوست,شبانه روزی کارگران مجرب,خدمات نظافت منزل محدوده حشمت الدوله, نظافت منزل محدوده حشمت الدوله, خدمات نظافت منزل منطقه حشمت الدوله, نظافت منزل منطقه حشمت الدوله,خدمات نظافت منزل, نظافت منزل,نظافت شرکت,نظافت ادارات,نظافت شرکت در حشمت الدوله,نظافت ادارات در حشمت الدوله,نظافت با نرخ اتحادیه ,نظافت راه پله در حشمت الدوله,خدمات نظافت در حشمت الدوله,خدمات نظافت منزل,نظافت راه پله منزل,خدمات منزل , خدمات نظافت منزل در حشمت الدوله,

خدمات نظافت منزل
نظافت منزل کاری زمان بر است، مخصوصا اگر مدت زیادی از آخرین باری که خانه تان را نظافت کرده اید گذشته باشد. امروزه شرکت های نظافتی برای نظافت منزل به شما کمک می کنند. با سپردن نظافت و تمیزی خانه، شرکت، اداره و ساختمان های خود به نظافتچی مطمئن و مجرب ما، از تمیز شدن محل مورد نظر خود لذت ببرید.انتخاب خدمات نظافتی تضمین شده را در خانه و محل کارتان تجربه خواهید کرد
از روزهایی که در آن استخدام شخصی برای انجام خدمات منزل حرکتی لوکس به حساب می آمد مدت زیادی گذشته است. امروزه در شهرهای بزرگی مانند تهران، رزرو نظافتچی از شرکت نظافتی برای نظافت و انجام کارهای خانه مسئله ای است که بیشتر صاحبان خانه با آن درگیر هستند. اما آیا رزرو نظافتچی ساعتی ارزشمند است؟

آیا استخدام روزانه نظافت منزل ارزشمند است؟

بیایید درباره اینکه آیا استخدام کارگر نظافت منزل به صورت روزانه انتخاب مناسبی برای اهل خانه است یا نه فکر کنیم. بسیاری از خانواده ها عوامل زیر را در نظر می گیرند:

با این حال، مهمترین مسئله به هنگام استخدام نظافتچی موضوع زمان است. آیا تا به حال بعد از یک روز کاری طولانی، خسته و درمانده وارد خانه شده اید که سینک پر از ظرف های کثیف به شما سلام کند؟ تمام روز را با بچه ها سپری کرده و هیچ فرصتی برای جارو کشیدن خانه نداشته باشید؟ به جای رفتن سینما با دوستان یا بازدید از کاخ موزه گلستان باید در خانه مانده و کف خانه را دستمال بکشید. این جاست که موضوع به کارگیری نظافتچی حرفه ای به میان می آید.

با استفاده از خدمات شرکت های نظافتی نه تنها محیطی تمیز و سالم برای خود و خانواده تان ایجاد می کنید، وقت آزاد برای خودتان هم بدست می آورید. حال می توانید از زمانی که در اختیار دارید به هر صورتی که دوست دارید استفاده کنید. زمان هدیه ای ارزشمند است که شرکت نظافتی به شما می دهند و می توانید از آن لذت ببرید. حال به نظر شما رزرو نظافتچی ارزش دارد؟
چند وقت یک بار به تمیزکاری خانه نیاز دارید؟
معمولاً پیشنهاد میشود که مکان ها و لوازم های زیادی در خانه ی ما باید به صورت روزانه یا هفتگی تمیزکاری شوند که باید این پیشنهاد را کاملاً جدی گرفت. برای مثال باید به ظروف کثیف، اوپن آشپزخانه، سینک ها، قهوه ساز و کف خانه روزانه رسیدگی شود. از سوی دیگر، رخت های کثیف، کف دست شویی و حمام، سطوح دارای گردوغبار، وان و دوش حمام نیازمند تمیزکاری هفتگی میباشند تا برای خانواده تان سالم و بهداشتی باشند.نظافت منزل

چرا باید نظافت منزل را به شرکت نظافتی معتبر بسپاریم؟

دلایل متعددی وجود دارد که چرا رزرو نظافتچی حرفه ای درست ترین کار برای صاحبان خانه است. رزرو نظافتچی از شرکت های خدمات نظافتی راه حلی امن، موثر و قابل اعتماد است که ارزش های زیادی برای هر خانه دارند. اینجا دلایلی وجود دارد که چرا استفاده از نظافتچی درخواست خوبی برای خانواده است:

 1. ارتباط مستقیم و خدمات عالی. شرکت های خدماتی نظافتی در هر زمان که نیاز داشتید به کمک شما می آیند، بنابراین هر زمان که نیاز داشتید با آنها تماس بگیرید.
 2. تنها نظافتچی حرفه ای به خانه شما فرستاده می شوند. شرکت های قابل اطمینان تنها نظافتچی خانم و آقای حرفه ای، با داشتن گواهی عدم سوء سابقه و گواهی عدم اعتیاد را استخدام می کنند.
 3. رزرو آسان تلفنی به شما این اجازه را می دهد که به سرعت و بطور موثر هر زمان که متناسب با برنامه خانواده بود نظافت منزل را انجام دهید.
 4. شما فاکتور چاپی دریافت می کنید و می توانید هزینه را به نظافتچی ها و یا شماره کارت شرکت واریز کنید که باعث میشود که کار ساده تر، سریعتر و ایمن تر انجام شود.
 5. شرکت های نظافتی معتبر (مانند شرکت خدمات نظافتی آریاپاک) تنها پس از اتمام نظافت منزل درخواست پرداخت پول می کنند، که مطمئن شوند شما از خدماتی که دریافت کرده اید راضی هستید.
 6. احترام به رضایت مشتریان نشان می دهد که کدام شرکت خدمات نظافتی اهمیت بیشتری به مشتری می دهد. بهترین شرکت ها همیشه پیشنهاد می دهند، قسمتی که شما فکر می کنید به نظافت دوباره نیاز دارد را بدون هیچگونه پرداختی تمیز کنند.
 7. بهترین شرکت های خدماتی تهران را چگونه پیدا می کنید؟ یک شرکت خوب همیشه ردی از خوشحالی و رضایت مشتریان بجا گذاشته و مشتری همیشه آماده به اشتراک گذاشتن نظرات مثبت خود با دیگران است.

برنامه سالانه نظافت منزل چطوری باید باشد

برنامه سالانه نظافت منزل
نظافت منزل هر روز
 1. هر روز پس از استفاده از وسایل آنها را جمع کنید و سر جای شان بگذارید.ظرف‏ها را بشویید. میز آشپزخانه و قسمت روی کابینت‏ها را با دستمال تمیز کنید. اجاق گاز و ذرات غذایی را که روی آن ریخته، پاک کنید و سطل زباله را خالی کنید.
 2. برای پیشگیری از ته نشین شدن رسوب و تجمع میکروب، شیر آب را تمیز کنید.سینک ظرف شویی را شسته و خشک کنید.
 3. ملافه‏ ها را مرتب و اتاق‏ها را جمع و جور کنید.
نظافت منزل هر هفته
 1. هر هفته یکبار شستن حمام و توالت
 2. شستن ملافه‏ ها و روبالشی‎هاتمیز و مرتب کردن یخچال
 3. گردگیری و تمیز کردن تلویزیون
 4. دوبار کفپوش‏ های چوبی را با دستمال گردگیری کرده و تمیز کنید. در غیراین صورت ممکن است آلودگی و جرم روی آنها باقی بماند و برای از بین بردنش نیاز به سابیدن و خراشیدن داشته باشید. وسایل اضافه ای را که موجب به هم ریختگی خانه می‏شود، بردارید.
 5. اگر در منطقه آلوده‏ای زندگی می‏کنید، از پرندگان خانگی نگهداری می‏کنید، یا بچه دارید و خانه‏ تان زود به زود کثیف می‏شود، دوبار در هفته خانه را جاروبرقی بکشید. اگر تعداد افراد خانه ‏تان کم است، ساعات زیادی در خانه نیستید و رفت و آمد زیادی ندارید، هفته‏ای یک بار جاروبرقی هم کافی است.
نظافت منزل هر ماه
 1. هر ماه چهارچوب درها و سطوحی که در معرض دید نیست را جارو برقی کرده و دستمال بکشید.
 2. پارکینگ، حیاط، بالکن و راهروها را جارو بکشید.سطح مبل‏ها و صندلی‏ها را تمیز کرده و با برس مخصوص گرد و خاک آنها را بگیرید.
 3. هر ماه سقف یکی از اتاق‏ها را تمیز کنید. پادری جلوی حمام و توالت را بشویید و برای گرفتن گرد و خاک قالیچه‏ ها، آنها را در فضای باز برده برس بکشید و بگذارید مدتی زیر نور آفتاب بمانند.
 4. پنکه سقفی و دریچه‏ های کولر را گردگیری کنید.
نظافت منزل هر فصل
 1. هر فصل وسایل و مبلمان چوبی را تمیز کنید. برای این کار ابتدا با دستمال مرطوب گرد و خاک‏شان را گرفته، سپس با دستمال دیگری آنها را خشک کرده و سپس روغن بزنید.گرد و خاک باقی مانده و تار عنکبوت‏ها را از گوشه و کنار سقف، راه پله‏ ها و جاهای دیگر برداشته و تمیز کنید.
 2. فیلتر هود آشپزخانه و تهویه هوا را تمیز کرده یا تعویض کنید. اجاق گاز را به طور کامل و به دقت تمیز کنید. در صورتی که زیاد از آن استفاده می‏کنید، لازم است این کار را در فواصل کوتاه‏تر انجام دهید. هر شش ماه پنجره‏ ها را از داخل و بیرون تمیز کرده و بشویید. لازم است پنجره‏ های آشپزخانه که نزدیک اجاق گاز یا سینک ظرف شویی هستند و زودتر کثیف می‏شوند هر سه ماه یک بار تمیز شوند.
 3. به وسایلی که در زیر زمین، خرپشته و پارکینگ انبار کرده‏ اید سری بزنید و آنها را مرتب کرده و وسایل اضافه را دور بیندازید. اتاق خواب را تمیز کنید. زیر تختخواب را جارو کرده و تشک‏ها را با چوب ضربه بزنید و بتکانید.
 4. بالش‏ها را در معرض هوای آزاد و زیر نور آفتاب قرار دهید. کمد لباس‏ها را مرتب کرده و لباس‏های اضافه ای که مربوط به فصل نیست را کنار بگذارید.
 5. ظروف نقره را تمیز کنید.
نظافت منزل هر  سال
 1. هر سال مبلمان سنگین را جابه جا کرده و قسمت زیر و پشت آنها را تمیز کنید.زیر فرش‏ها و قالیچه‏ ها را جارو بکشید و قالیچه‏ های کثیف را بشویید.
 2. فرش‏ها و پرده ‏ها را تمیز کنید.
 3. این کار را می‏توانید با بخارشو انجام دهید. در صورتی که خیلی کثیف هستند آنها را بشویید. دیوارها را بشویید.
 4. لوسترها را تمیز کنید.

همه چیز به مشغله و کمبود فرصت باز می گردد. گاهی اینقدر سرمان شلوغ است که حتی فرصت شستن ظرف ها هم پیدا نمی کنیم. دنیای پر مشغله امروز به همان اندازه که سر ما را گرم کرده است به همان اندازه هم راهها و تکنیک های جدید خدماتی به ما ارائه می دهد. یکی از این تکنیک های جدید و البته موثر استفاده از شرکت خدماتی و نظافتی برای نظافت منزل یا اداره و محل کار است. البته اینکه از چه شرکت خدماتی و نظافتی، خدمات دریافت کنید نیاز به دقت و اندکی مطالعه دارد. نگران نباشید ما در این مطلب هر آنچه در این زمینه لازم دارید به شما می گوییم.تمیزکاری منزل

چه اصولی برای انتخاب شرکت خدماتی باید رعایت شود؟

برای استفاده از خدمات شرکت خدماتی باید یکسری از اصول را بدانید. اولین نکته اعتبار و قانونی بودن این شرکت ها است. همیشه در کنار امور مثبت و تاثیر گذار جایگزین منفی آن هم به سرعت شکل می گیرد و این موضوع هم در مورد شرکت خدماتی نظافتی صدق می کند.  و در صورت اطمینان از قانونی بودن می توانید از خدمات آنها بهره مند شوید.

اصل دوم تهیه برنامه برای نظافت منزل است؟

خیلی وقت ها به دلیل کمبود وقت و مشغله زیاد بدون برنامه به یکی از شرکت خدماتی و نظافتی زنگ می زنیم و از آنها درخواست نیرو می کنیم بدون اینکه قبل از آن برنامه مشخصی برای نظافت منزل یا محل کار داشته باشیم. این شیوه هم شما و هم شرکت خدماتی را گیج کرده و نتیجه کار چندان مطلوب نخواهد بود. برای همین بهتر است از قبل یک چک لیست برای نظافت همه قسمت ها تهیه کنید. در پایان کار هم این چک لیست به نظارت عملکرد نفر خدماتی کمک خواهد کرد.

اصل سوم با شرکت نظافتی قیمت را تعیین کنید

البته یک شرکت خدماتی و نظافتی قانونی قیمت های مصوب شده داشته و نیاز به چونه زدین ندارید ولی گاهی با توجه به منطقه و محل نظافت و برخی فاکتورهای دیگر قیمت ها کمی متفاوت می شود برای همین بهترین راه برای عدم ایجاد اختلاف نظر در قیمت، طی کردن آن قبل از اعزام نیرو لازم است تا در پایان کار دچار مشکل نشوید. همه قیمت ها و جزئیات ان را با شرکت نظافتی تمام کنید و بعد اجازه دهید کار را شروع کنند.

اصل سوم شرکت خدماتی متعهد حواس اش به برنامه نظافت منزل شما هست

یک شرکت خدماتی و نظافتی با سابقه و مشتری مدار برای همه مشتریان یک فایل و سابقه همکاری تهیه کرده و در هر بازه های زمانی مشخصی به شما برای نظافت منزل یا محل کارتان یادآوری می کند. این کار علاوه بر اینکه از مشغله و نگرانی های شما می کاهد، باعث می شود منزل و یا محل کارتان همیشه تمیز و مرتب بماند. البته این تماس ها و یادآوری ها  نباید به ایجاد مزاحمت تبدیل شود که قطعا یک چنین شرکت هایی این مسئله را رعایت می کنند.

برای نظافت هر قسمت از خانه برنامه زمانی مشخص داشته باشید

برای نظافت هر قسمت از خانه باید برنامه منطقی و مشخص داشته باید. مثلا برای شستشوی فرش ها و پرده ها عموما برنامه یکسال یکبار یا شش ماه یکبار کفایت می کند این موضوع به میزان رفت و آمد شما بستگی دارد یا برای نظافت داخل کابینت های آشپزخانه هر سه ماه یکبار باید برنامه داشته باشید. پیشنهاد یک شرکت خدماتی و نظافتی خوب برای نظافت یخچال و غبار روبی مبل ها و میز تلویزیون و کتابخانه باید هفته ای یکبار باشد. بیشتر از آن نه لزومی داشته و نه البته موثر است و هزینه اضافی روی دست شما می گذارد. تمیز کردن پنجره ها را سالی یکبار حتما انجام دهید.

اصول انتخاب یک شرکت خدماتی و نظافتی چیست؟

همه آنچه که در مورد نظافت منزل و شرکت شرکت خدماتی و نظافتی می دانید و ما هم به آن اضافه کردیم بستگی به انتخاب شما دارد. پیشنهاد ما شرکت نظافت است. اگر سری به وب سایت این شرکت بزنید و سوابق آنها را مطالعه کنید قطعا برای رعایت همه اصول ذکر شده اطمینان پیدا می کنید. مزیت شرکت نظافت در استخدام افراد قابل اعتماد و با ضامن معتبر و البته مشاوره و همراهی شما در تمام مراحل نظافت و استفاده از وسایل و ابزارهای نوین و کارآمد و همچنین قیمت های منصفانه می باشد. ضمن آنکه می تواند از صفر تا صد مراحل نظافت را با موافقت شما بر عهده بگیرد.

:Published Date:7/17/2024 8:26:04 AM
تلفن تماس فوری خدمات نظافت در حشمت الدوله, نظافت منزل در حشمت الدوله